ILHB0603ER121V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILHB0603ER121V
JLCPCB Part #
C845116
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 120Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS