ILD55-X007
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILD55-X007
JLCPCB Part #
C17308975
Package
SMD-8P
Description
-55℃~+100℃ 1.25V 100% 10us 125mA 2 35us 3V 4.42kV 400% 400mW 55V 60mA 900mV@50mA,50mA DC Phototransistor SMD-8P Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS