ILC0805ER82NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0805ER82NJ
JLCPCB Part #
C19306980
Package
0805
Description
18@100MHz 300mA 82nH 900mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS