ILC0603ER27NJ
MFR.Part #
ILC0603ER27NJ
JLCPCB Part #
C2048121
Package
0603
Description
1.7GHz 15@100MHz 27nH 300mA 450mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS