ILBB0805ER320V
MFR.Part #
ILBB0805ER320V
JLCPCB Part #
C6968654
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 300mΩ 32Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS