IHXL1500VZEB2R2M51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHXL1500VZEB2R2M51
Description
0.34mΩ 168A 2.2uH ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS