IHV20BZ200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHV20BZ200
JLCPCB Part #
C1336843
Package
Plugin,D36.8xL62.2mm
Description
200uH 20A 21mΩ ±10% 插件,D36.8xL62.2mm Power Inductors ROHS