IHSM7832ER183L
MFR.Part #
IHSM7832ER183L
JLCPCB Part #
C2052497
Package
SMD,7.2x21.3mm
Description
18mH 44.1Ω 50mA ±15% SMD,7.2x21.3mm Power Inductors ROHS