IHSM5832ER3R9L
MFR.Part #
IHSM5832ER3R9L
JLCPCB Part #
C2052398
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
21mΩ 3.1A 3.9uH ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors ROHS