IHSM5832EB222L
MFR.Part #
IHSM5832EB222L
JLCPCB Part #
C1335820
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
140mA 2.2mH 9.71Ω ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS