IHSM4825RE221L
MFR.Part #
IHSM4825RE221L
JLCPCB Part #
C2052295
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
1.58Ω 220uH 320mA ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors