IHSM4825PJ821L
MFR.Part #
IHSM4825PJ821L
JLCPCB Part #
C1335802
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
170mA 6.04Ω 820uH ±15% SMD,13.7x6.4mm Power Inductors