IHM2EB472K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHM2EB472K
JLCPCB Part #
C17477513
Package
Plugin,25.4x12.7mm
Description
4.7mH 450mA 7.7Ω ±10% 插件,25.4x12.7mm Power Inductors ROHS