IHLP8787MZER1R0M51
MFR.Part #
IHLP8787MZER1R0M51
JLCPCB Part #
C3222966
Package
SMD,22.5x22mm
Description
0.89mΩ 1uH 69A 71A ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS