IHLP5050FDER1R0M01
MFR.Part #
IHLP5050FDER1R0M01
JLCPCB Part #
C14561
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
1uH 2mΩ 32A 49A ±20% SMD,13.2x12.9mm Power Inductors ROHS