IHHP1008AZER1R0M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHHP1008AZER1R0M01
JLCPCB Part #
C2041556
Package
1008
Description
1uH 3.2A 3.2A 60mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS