IHD3BH150L
MFR.Part #
IHD3BH150L
JLCPCB Part #
C1336196
Package
Plugin,D11.68xL22.86mm
Description
15uH 20mΩ 4A ±15% 插件,D11.68xL22.86mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS