IHD1ER392L
MFR.Part #
IHD1ER392L
JLCPCB Part #
C1335828
Package
Plugin,D6.85xL17.78mm
Description
170mA 3.9mH 8.63Ω ±15% 插件,D6.85xL17.78mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS