IHD1EB6R8L
MFR.Part #
IHD1EB6R8L
JLCPCB Part #
C17231417
Package
Plugin,D6.9xL17.8mm
Description
2.7A 26mΩ 3.1A 6.8uH ±15% Plugin,D6.9xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS