IHB4EB391K
MFR.Part #
IHB4EB391K
JLCPCB Part #
C5772511
Package
Plugin,D=40.6mm
Description
390uH 5.3A 82mΩ ±10% Plugin,D=40.6mm Power Inductors ROHS