IHB3EB182K
MFR.Part #
IHB3EB182K
JLCPCB Part #
C1336574
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
1.3A 1.8mH 705mΩ ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS