IHB1EB471K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHB1EB471K
JLCPCB Part #
C1336577
Package
Plugin,D=16.8mm
Description
1A 470uH 636mΩ ±10% 插件,D=16.8mm Power Inductors ROHS