IH03EB500K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH03EB500K
JLCPCB Part #
C17680121
Package
Plugin,D20.3xL22.2mm
Description
5.6A 50mΩ 50uH 8A ±10% Plugin,D20.3xL22.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS