IDCS2512ER3R3M
MFR.Part #
IDCS2512ER3R3M
JLCPCB Part #
C2051475
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.6A 3.3uH 58mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS