IDCP3020ER271M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDCP3020ER271M
JLCPCB Part #
C5772377
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.11Ω 270uH 420mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS