IDCP3020ER100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDCP3020ER100M
JLCPCB Part #
C2050400
Package
SMD,7.8x7mm
Description
10uH 2.3A 70mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS