ICM0805ER121M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ICM0805ER121M
Description
-40℃~+85℃ 120Ω@100MHz 2 300mΩ 370mA 50V - Common Mode Filters ROHS