HVR3700004704JA100
MFR.Part #
HVR3700004704JA100
JLCPCB Part #
C3574829
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS