HVR3700003304JA100
MFR.Part #
HVR3700003304JA100
JLCPCB Part #
C3417954
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS