HVR3700002204JR500
MFR.Part #
HVR3700002204JR500
JLCPCB Part #
C3469993
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS