HVR3700001204JA100
MFR.Part #
HVR3700001204JA100
JLCPCB Part #
C1364824
Description
1.2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS