HVR2500002703FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR2500002703FR500
JLCPCB Part #
C1785638
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS