HVR2500001073FR500
MFR.Part #
HVR2500001073FR500
JLCPCB Part #
C1741493
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS