HVR2500001004JR500
MFR.Part #
HVR2500001004JR500
JLCPCB Part #
C1741713
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS