HSZ821KAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ821KAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1632361
Package
Plugin,P=5mm
Description
500V 5mm 7mm 820pF ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS