HSZ680MAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ680MAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1631874
Package
Plugin,P=5mm
Description
500V 5mm 68pF 6mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS