HSZ561MAQBF0KR
MFR.Part #
HSZ561MAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1631840
Package
Plugin,P=5mm
Description
500V 560pF 5mm 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS