HSZ560KAQBF0KR
MFR.Part #
HSZ560KAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1632081
Package
Plugin,P=5mm
Description
500V 56pF 5mm 6mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS