HSZ122KAQBRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ122KAQBRAKR
JLCPCB Part #
C2262736
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2nF 500V 5mm 8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS