HSE332SAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSE332SAQBF0KR
JLCPCB Part #
C5650889
Package
Plugin
Description
-20%~+50% 11mm 3.3nF 500V 5mm Y5U Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS