HSE152SAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSE152SAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1631463
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+50% 1.5nF 500V 5mm 7mm Y5U 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS