HGZ222MBPEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HGZ222MBPEJ0KR
JLCPCB Part #
C1647117
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 2.2nF 24mm 8kV ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS