HGZ101MBPEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HGZ101MBPEJ0KR
JLCPCB Part #
C1644552
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
100pF 12.5mm 8kV 9mm ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS