HDZ1K1554Q
MFR.Part #
HDZ1K1554Q
JLCPCB Part #
C1497108
Description
-65℃~+150℃ 1.1554kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS