HDZ1K0082Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDZ1K0082Q
Description
-65℃~+150℃ 1.0082kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS