HDE470MBDEF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDE470MBDEF0KR
JLCPCB Part #
C1640845
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 47pF 4kV 8mm ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS