HCZ60R100V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCZ60R100V
JLCPCB Part #
C1496503
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 60.1Ω Metal foil resistor ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS