HCZ471KBCDF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCZ471KBCDF0KR
JLCPCB Part #
C1640600
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10mm 3kV 470pF ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS