HCZ25K000A
MFR.Part #
HCZ25K000A
JLCPCB Part #
C1494073
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 25kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS