HCZ221KBCDF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCZ221KBCDF0KR
JLCPCB Part #
C1640802
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 220pF 3kV 8mm ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS